Svet-Stranek.cz
z Achátu

Barney z Achátu:z Achátu

Barney z Achátu

!!NA STRÁNCE SE PRACUJE!!
 

    BARNEY Z ACHÁTU

              nar.12.9.2008              

                   MAJITELKA:MARIE ŠEBESTOVÁ

 

        Chovný pes-bonitace 2d/AORV/5

 

              TITULY               

 

29.5.2013 INTERCHAMPION C.I.E.

29.5.2013 RAKOUSKÝ ŠAMPION

7.3.2013 INTERCHAMPION C.I.B.

17.7.2012 POLSKÝ ŠAMPION

12.6.2012 SLOVENSKÝ GRANDŠAMPION

13.3.2012 WUT CHAMPION

29.1.2012 SLOVENSKÝ ŠAMPION

20.9.2011 ČESKÝ GRANDŠAMPION

28.4.2011 ČESKÝ ŠAMPION    

 

                 ZKOUŠKY

 

PRACOVNÍ POHÁR 2012-BARNEY Z ACHÁTU-

                     CELKOVĚ 10.MÍSTO

 

KUTNOHORSKÝ GROŠ (CACT)

2.MÍSTO,res.CACT

LZ 1.9.2012-I.cena (248 b.)

BZ 2.9.2012-I.cena (120 b.)

 

 

LZ OSTATNÍCH PLEMEN-4.8.2012

I.cena-222b. -2.MÍSTO       NOS-4,HLAS-4,BARVA-3

POŘADATEL:OMS RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

 

ZV OHAŘŮ A OSTATNÍCH PLEMEN-28.9.2011

I.cena-188b.-VÍTĚZ ZKOUŠEK    NOS-4,HLAS-4

POŘADATEL:OMS JIHLAVA

 

BZ MALÝCH PLEMEN-2.7.2011

III.cena-53b.

POŘADATEL:OMS TRUTNOV   

 

ZN -26.9.2009

OBSTÁL-66b.(4,2,4,2)   

POŘADATEL:OMS TRUTNOV            

                 VÝSTAVY

 

MVP INTERDOG BOHEMIA MLADÁ BOLESLAV-20.7.2013

TŘÍDA ŠAMPIONŮ-V2,res.CAC,res.CACIB

ROZHODČÍ:VIJA KLUCNIECE (LTV)

 

 

NVP KLATOVY-15.6.2013

TŘÍDA VÍTĚZŮ-V1,CAC,NÁRODNÍ VÍTĚZ,CAC ČMKU

ROZHODČÍ:DANA HÁJKOVÁ

 

 

MVP SALZBURG-27.4.2013

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CACA

ROZHODČÍ:IRIS STEIGMULLER (D)

 

NVP BRNO-5.1.2013

TŘÍDA VÍTĚZŮ-VD

ROZHODČÍ:ŠTEFAN ŠTEFÍK(SK)

 

MVP WELS-9.12.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CACA,res.CACIB

ROZHODČÍ:MICHAEL SCHINDLER (A)

 

MVP NITRA-2.12.2012

TŘÍDA ŠAMPIONŮ-V1,CAC,res.CACIB

ROZHODČÍ:ANNACWIECEKOVÁ(SK)

 

MVP PRAGUE EXPO DOG-4.11.2012

TŘÍDA ŠAMPIONŮ-V1,CAC,CACIB,CAC ČMKU,BOB,

                           VÍTĚZ PRAHY

ROZHODČÍ:MVDr.MIROSLAV KALICH

 

MVP PRAGUE EXPO DOG-3.11.2012

TŘÍDA ŠAMPIONU-V1,CAC

ROZHODČÍ:ALENA BURIÁNKOVÁ

 

KVJ PRAHA-28.10.2012

TŘÍDA VÍTĚZŮ-V1,CAC

ROZHODČÍ:ENGEL DIETER(D)

 

MVP MLADÁ BOLESLAV-25.8.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V2,res.CAC

ROZHODČÍ:ANDREAS TORNAU (D)

 

NVP MLADÁ BOLESLAV-14.7.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1

ROZHODČÍ:FRANTIŠEK ŠIMEK

 

NVP KLATOVY-30.6.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-VD

ROZHODČÍ:MILOŠ KAŠPAR

 

MVP INTERCANIS BRNO-23.6.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC

ROZHODČÍ:FRANCESCO LAMARCA (I)

 

MVP GRAND PRIX SLOVAKIA NITRA (SK)-9.6.2012

TŘÍDA ŠAMPIONU-V1,CAC,res.CACIB

ROZHODČÍ:GITTY SCHWAB (LUX)

 

NVP SENEC (SK)-8.6.2012

TŘÍDA VÍTĚZŮ-V1,CAC,BOB

ROZHODČÍ:VICTOR LOBAKIN (RUS)

 

MVP KOMÁROM(H)-27.5.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1

ROZHODČÍ:ZSUZSANNA PETIK (H)

 

MVP KOMÁROM(H)-26.5:2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1

ROZHODČÍ:ATTILA CZEGLÉDI(H)

 

WDS SALZBURG(A)-20.5.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-VD

ROZHODČÍ:MONIKA BLAHA(A)

 

KVJ SALZBURG (A)-19.5.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CACA

ROZHODČÍ:H.ODENWELLER-KLUGL(D)

 

NVP JELENIA GORA-13.5.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CWC

ROZHODČÍ:ANDRZEJ BRABLETZ(PL)

 

WUT WORLD DOG SHOW BUKFURDO(H)-15.4.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V2,res.CAC

ROZHODČÍ:GÁBOR KOROS(H)

 

MVP WIESELBURG(A)-14.4.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC,res.CACIB

ROZHODČÍ:HELIANE MAISSEN-JARISCH(A)

 

SVJ PLZEN-26.2.2012

TŘÍDA VÍTEZU-V2,res.CAC

ROZHODČÍ:PETR BUBA 

 

DUO-CACIB BRNO-5.2.2012

TŘÍDA ŠAMPIONU-V1,CAC

ROZHODČÍ:MICHAELA PŘIBÁNOVÁ

 

DUO-CACIB BRNO-4.2.2012

TŘÍDA ŠAMPIONU-V1,CAC,res.CACIB

ROZHODČÍ:MARCELA FIDRICHOVÁ

 

MVP TRENČÍN (SK)-29.1.2012
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC,res.CACIB
ROZHODČÍ:MARCELA FRIDRICHOVÁ (SK)

 

MVP GLOGOW (PL)-28.1.2012

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CWC,CACIB,BOB
ROZHODČÍ:GERARD COX (IRL)

 

NVP BRNO-7.1.2012

TŘÍDA VÍTĚZŮ-V1
ROZHODČÍ-LESZEK SIEJKOWSKI (PL)
 
NVP WALBRZYCH (PL)-4.12.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CWC
ROZHODČÍ:MALGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA (PL)
 
NVP CZESTOCHOWA (PL)16.10.2011

TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CWC,NÁRODNÍ VÍTĚZ,

                          BOB+III.BIS PRACOVNÍ PES,IV.BIG

ROZHODČÍ:GRAZYNA OLENDER(PL)
 
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 8.10.2011
TŘÍDA ŠAMPIONU-V1
ROZHODČÍ:JAN COUFAL
 
NVP BRNO-17.9.2011
TŘÍDA VÍTĚZŮ-V1,CAC,NÁRODNÍ VÍTĚZ,CAC ČMKU
ROZHODČÍ:JAROSLAV ŠVEC
 
MVP MLADÁ BOLESLAV-27.8.2011
TŘÍDA ŠAMPIONU-V1,CAC,res.CACIB
ROZHODČÍ:ALENA BURIÁNKOVÁ
 
 DUODANUBE BRATISLAVA-21.8.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC
ROZHODČÍ:VLADO PISKAY
 
DUODANUBE BRATISLAVA-20.8.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC,CACIB
ROZHODČÍ:ERWIN DEUTSCHER (A)
 
NVP MLADÁ BOLESLAV-16.7.2011
TŘÍDA VÍTĚZŮ-V1,CAC
ROZHODČÍ:KATEŘINA NOVOZÁMSKÁ
 
NVP KLATOVY-4.6.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC,NÁRODNÍ VÍTĚZ
ROZHODČÍ:JAROSLAV TEMR
 
MVP LITOMĚŘICE-22.5.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC,CACIB
ROZHODČÍ:ALENA AUERBACH
 
OVP KAČINA-7.5.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,VÍTĚZ TŘÍDY,OBLASTNÍ VÍTĚZ
ROZHODČÍ:PETR BUBA
 
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE-23.4.2011
TŘÍDA PRACOVNÍ-V1,CAC,CACIB
ROZHODČÍ:ENGEL DIETER(D)
 
SVJ Slušovice-1.8.2010
třída pracovní-V1,CAC,CC WUT
rozhodčí:Marcela Fridrichová(SK)
návštěvníků stránky
celkem26 308
tento týden80
dnes12